Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives

  • 55 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives Γενεύη με 2 υπνοδωμάτια απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας της Γενεύης και μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα. Το Πάρκο Bastions βρίσκεται 1 χλμ. από το διαμέρισμα 55 τ.μ., ενώ το Παλάτι των Εθνών είναι σε απόσταση 2 χλμ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives διαθέτει μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το κατάλυμα έχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το σιδηροδρομικό σταθμό Geneve-Eaux-Vives. Η παραλία βρίσκεται σε απόσταση 800 μέτρων. Νήσος Rousseau βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Rue du Lac βρίσκεται σε 100 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives Γενεύη
Beautiful Central Apartment Ge
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful Central Apartment Ge

8.2
Πολύ καλό 41 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 191 USD 172
ανά νύχτα
Central 2 Bedroom Flat In Heart Of Eaux-Vives
Τιμή μόνο για κινητά

Central 2 Bedroom Flat In Heart Of Eaux-Vives

7.6
Καλό 171 σχόλια
6 μ από το κατάλυμα
USD 374 USD 337
ανά νύχτα
Stylish Lakeside Home 3
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Lakeside Home 3

72 μ από το κατάλυμα
USD 384 USD 346
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΓεΝεύης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare des Eaux-Vives
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives;
      Το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Φυσικής Ιστορίας της Γενεύης.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives περιλαμβάνουν Πάρκο με Αγγλικό Κήπο, Yvette de Marseille καθώς και Λουτρά Paquis.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives κοστίζει 328$.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives;
      Το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Έχει Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives;
      Το διαμέρισμα Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives είναι 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΓεΝεύης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare des Eaux-Vives
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cool & Central 2 Bedroom In Heart Of Eaux-Vives Γενεύη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο